500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Ayvazonline.com - Kompansatör, esnek metal hortum, kondenstop, seviye kontrol, vanalar, yalıtım ceketleri ve yangın ürünleri
Yeni
Ayvaz
Ayvaz

TS-EN 15266 Indoor-Flex Bina İçi Tesisat Bağlantı Hortumu

0 yorum

VAR

228,00

Metre

Ayvaz Indoor-Flex Bina İçi Tesisat Hortumu

Doğal gazı bina içi tesisatlarında kullanım yerlerine ulaştırmak, tesisatçılar için rijit boru ve fitingslerin kullanımından kaynaklanan pek çok nedenden ötürü hep sıkıntılı bir konu olmuştur. Bu malzemeler kullanılarak yapılan klasik bina içi gaz tesisatları, zaman ve işçilik maliyetlerini artırdığı gibi her dönüş noktasında bakım ihtiyacı doğurmaktadır. Ayvaz komple paslanmaz çelik malzeme kullanarak ürettiği Indoor-flex gaz hortumlarıyla, müteahhit ve tesisatçılara bina içi doğal gaz tesisatlarındaki gaz dağıtımı ve gazın tüm kullanım yerlerine ulaştırılması için daha esnek, güvenilir ve etkin bir çözüm getiriyor.

 

 

Avrupa Standardı EN 15266’ya uygun olarak üretilen Indoor-flex, rijit boru bağlantılarına kıyasla mükemmel bir performans ve tesisat avantajı sunar. Ek parçaya gerek duymayan yapısı ve yüksek esneklikte doğal gaz dağıtım sistemi olmasının yanı sıra, deprem riski yüksek bölgelerde de kullanıcı güvenliği açısından üstün özellikler taşıyan bir sistemdir.

Indoor-flex’in klasik boru tesisatlarına karşı üstünlükleri

• Indoor-flex, zaman ve işçilikten tasarruf sağlayan ekonomik bir bağlantı biçimidir. Sistem; geleneksel uygulamalara oranla, taşıma, ölçüm, kesme, diş çekme, boru sabitleme ve bağlama gibi iş gücü gerektiren konularda büyük avantajlar sunar. Bağlantılar basit el gereçleriyle güvenli ve hızlı bir biçimde tamamlanabilir.

• Sistem; paslanmaz çelik hortum, fitingsler, sabitleyici-destekleyici elemanlar, vanalar, kesme aletleri, bağlantı hazırlama-boğum ezme aparatları ve izolasyon malzemesinden oluşur. Indoor-flex, hem yeni binalar hem de bakımı yapılan bina içi tesisatları için çözüm önerileriyle doludur.

• Indoor-flex potansiyel gaz sızıntılarını engeller. Geleneksel rijit boru bağlantıları üzerinde gazın yönünü değiştiren veya iki düz boruyu bir araya getiren pek çok 90° dirsek, T parçası ve bağlantı kaplini bulundurmaktadır. Bütün bu elemanlar gaz sızıntısı ihtimalini artırmaktadır. Indoor-flex vasıtasıyla bu elemanların sayısında ve potansiyel sızıntı ihtimalinde önemli azalmalar sağlanmaktadır.

Evinizin Her yerinde Esnek Bağlantı

Bina içi doğal gaz tesisatlarının doğru boyutlandırılması, mükemmel sistem performansını da beraberinde getirmektedir. Indoor-flex, gaz sayacından, kullanım noktalarına en kısa ve en direkt ana hat bağlantının yapılmasını garanti etmektedir.

Indoor-flex Evinizde Görünmeyen Alanlarda Döşenebilir;

• Tavan arası ve çatı boşlukları

• Bodrumlar

• İç ve dış duvarlar arasındaki boşluklar ve duvar yüzeyleri

Tüm Gaz Kullanan Cihazlar için Güvenli Ana Hat Bağlantısı

Ayvaz Indoor-flex hortumları aşağıdaki cihazların ana hat bağlantılarında kullanılabilir:

• Fırın-ocak, doğalgaz sobaları ve gaz yakan şömineler

• Kombi kazanları ve su ısıtıcıları

Paslanmaz Çelik Hortum

• Yumuşak PVC kaplamalı esnek, paslanmaz çelik hortum AISI 316L (1.4404) DIN EN ISO 10380.

1. Esnek Metal Hortum

2. Somun

3. Paslanmaz çelik segman

4. Nipel Adaptör

5. Yumuşak PVC kaplama

Sistem Elemanları

Somun, nipel adaptör, segman, t parçası, küresel vana,  kesme aparatı, ezme pistonu, boru kelepçesi, makaron, conta

Mükemmel Güvenlik ve Hızlı Bağlantı

• Indoor-flex bina içi tesisat hortumunu istediğiniz boyda kesiniz ve paslanmaz çelik hortum üzerindeki kaplamayı ucunda en az dört boğum açıkta kalacak şekilde kaldırınız.

• Somun ve segmanı, bir boğum açıkta kalacak şekilde hortumun üzerine geçiriniz.

• Piston vasıtasıyla hortumun ilk boğumunu, bir conta yüzeyi oluşturacak şekilde eziniz.

• Contayı takarak rakor bağlantıyı tamamlayınız. Nipel bağlantısı isteniyorsa dıştan dişli nipel adaptör rakor içine takılabilir.

TEDARİK BİLGİSİ

Ayvaz Indoor-flex hortumları makara ve kangallar halinde tedarik edilebilir.

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 228,00 228,00
2 114,00 228,00
3 76,00 228,00
4 57,00 228,00
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 228,00 228,00
2 114,00 228,00
3 76,00 228,00
4 57,00 228,00

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.